Kytice

Narozeninové kytice

Kytice jsou připravovány na přání zákazníka. Velikost, tvar, cena atd.
S výběrem a kombinací Vám rádi pomůžeme.


Svatební kytice

Jedna z věcí, která nevěstu zdobí jsou kytice. Každá je tvořena dle přání a požadavků nevěsty. Svatební výzdoba obsahuje nejen květiny pro nevěstu a korsáž pro ženicha, ale také kytice pro maminky, babičky, svědkyně a družičky. Zároveň pro vás můžeme nazdobit také auta, svatební stůl či sál. S výběrem vám rádi  pomůžeme a vše doladíme do finální podoby k Vaší spokojenosti.


Pánské kytice

Něco na zub v kytici? PROČ NE?
Chcete být originální a darovat něco na zub nejen pro muže? Vytvoříme pro vás netradiční kytice nejen pro pány s použitím různých předmětů výzdoby, jako např. klobásy, bonbony, cigarety a nebo peníze. Záleží na vašem přání a fantazii. Kytice se dá vytvořit z čehokoli.


Adventní věnce

Pro Vánoční čas vyrábíme Adventní věnce, svícny v různých velikostech, barvách i tvarech. Do věnců a svícnů  používáme kvalitní svíčky, které netečou. Svíčky přesto umisťujeme do kovových držáků pro zamezení vzplanutí věnce.


Velikonoční věnce


Státní svátek

malá ukázka kytic k pomníku padlých hrdinů 2. světové války.


Podzimní dekorace

Pro období dušiček vyrábíme mnoho dekorací – věnce,  kytice a košíky různých velikostí a barev vytvořených z přírodních materiálů. Připravené máme i svíčky v mnoha velikostech.